Yoniversal Care

SŁOWA KLUCZE: joni  / łono / pielęgnacja / ukochanie / kobiecość / ciało / moc / celebracja / zmysłowość / czuła obecność

Branża: selfcare, wellness
Zakres prac: logo i branding
Rok: 2021

01 | OPIS MARKI

Yoniversal Care to marka wspierająca naturalną pielęgnację Joni.

Promuje aromaterapię i oferuje olejkowe autorskie mieszanki, np. do masażu piersi. To także gruntowna wiedza o ziołach oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Misją Yoniversal Care jest dbałość o naturalne piękno kobiety, moc wydobycia blasku, bliskość człowieka i natury, hołd oddany mądrości roślin. Jej twórczyni, Karolina Kumor, pomaga kobietom otwierać się na wewnętrzny kosmos tej, która kocha siebie i jest dla siebie ważna.

02 | IDENTYFIKACJA MARKI

Logo marki

Znak łączy ideę wzrastania w wewnętrznej harmonii z mocą Natury, której człowiek jest częścią. Mocny i zarazem delikatny, czuły i zmysłowy, roślinny i cielesny, stabilny i delikatnie płynący. Odznacza się lekkością uzyskaną w ażurowej linii powtarzalnych kształtów. Pełen ciszy i subtelnego ruchu. Przepływ i pełnia utkane z żywiołów – Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza.

03 | MOODBOARD I TYPOGRAFIA

Moodboard – pełen galaktycznych przestrzeni, wybujałych roślin i kwiatów, kadrów z opowieściami ciała, które jest celebrowane w swym pięknie i wyjątkowości. Połączenie spotykające się w soczystych, mięsistych i zmysłowych barwach od burgundowych czerwieni przez fiolety aż po złoto.

Finezyjny i lekko ozdobny font Arima Madurai w nienachalny sposób utrzymuje balans w zestawieniu z przejrzystym fontem Isidora Sans Alt

04 | TEKSTURY

05 | OPINIA O WSPÓŁPRACY

Do Justyny i Marcina przyszłam z zaufaniem, że ubiorą w odpowiednią formę, kształt i barwę opowieść, którą miałam w sercu, ale umiałam snuć ją tylko słowami. Tak się stało! Otrzymałam całą identyfikację marki, a przede wszystkim narodził się symbol, który zmaterializował pragnienia, cele i energię marki Yoniversal Care.

W tej współpracy czułam się bezpieczna i zaopiekowana. Na każdym etapie byłam uważnie wysłuchana i czule prowadzona przez kręte ścieżki kształtów, kolorów, liter i obrazów. Gdy miałam trudność z decyzją, Justyna umiejętnie wyprowadzała mnie z impasu konkretnymi pytaniami i propozycjami. Wspominam tę współpracę z wdzięcznością i z zachwytem spoglądam na jej efekty.

– Karolina Kumor, Yoniversal Care

06 | SŁOWO OD NAS O PROJEKCIE

Wizja Karoliny, pewność i głębokie czucie, w którą stronę chce podążać, wzbudziła w nas zachwyt.

Współpraca nad Yoniversal Care przypominała przepiękną, pełną lekkości i ekscytacji międzygalaktyczną podróż. Jesteśmy pewni, że magia tej mark przyciągnie klientki pełne mocy i mądrości, pragnące połączenia ze swoją esencją kobiecości.